Tájékoztató étkezés lemondásáról, illetve bejelentéséről

Az óvodai étkezés ára: 622.-/nap

Bölcsődei étkezés: 635.-/nap

Az étkezést ingyenesen biztosítjuk az alábbi esetekben nyilatkozat kitöltése után:

-        a gyermek tartós beteg, vagy fogyatékos

-        rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül

-        a családjában tartós beteg, vagy fogyatékos személyt nevelnek

-        a családjában 3, vagy több gyermeket nevelnek

-        nevelésbe vételét elrendelte a gyámhatóság

-    a családban az egy főre jutó havi jövedelem nem haladja meg a kötelező legkisebb munkabér személyi jövedelemadóval, munkavállalói, egészségbiztosítási,és nyugdíjjárulékkal csökkentett, azaz nettó összegének 130%-át.

Kérem Önöket, hogy ha gyermekük nem jön óvodába, mert váratlanul  lebetegszik, a  hiányzását az étkeztetés miatt szíveskedjenek minden esetben az óvodatitkárnak ( Tel: 30/ 985 77 51 ), vagy az élelmezésvezetőnek  ( Tel: 30 985 77 50 vagy 368-242 vagy a lhazi.ovoda@gmail.com e-mail címen) jelenteni. Nem elég csak az óvónőknek, kisgyermeknevelőknek  jelezni!

Kérem, ezt tegyék meg a hiányzás első napján  legkésőbb  10-ig. Ezen a napon az étel elvihető, hozott edénybe fél 12-től kiadják a konyhán.

Nagyon fontos, hogy a visszatérés előtti napon, hétfői igénybevétel előtt pénteken  legkésőbb  10 óráig jelezzék, hogy gyermekük ismét igényel étkezést. Szombaton, vasárnap szólni már késő! Amennyiben ezt elmulasztják, a gyermeknek étkezést biztosítani nem tudunk!

A visszatérés jelentésének elmulasztása esetén a gyermeket csak abban az esetben tudjuk fogadni, ha a szülő gondoskodik az az napi étkezéséről. Ehhez kérjük, hogy a gyermek nevével ellátott dobozban hozzák be az ételt, elkülönítve a tízórai, ebéd, uzsonna.  Tárolásról, hűtésről  gondoskodunk.

Amennyiben a visszatérést nem jelentik és a gyermeknek nem hoznak be ételt, az intézmény nem tudja fogadni a gyermeket!